Bestuur

Contact gegevens Bestuur GHVV’13 

Website-Communicatie.

Functie Naam Mail Tel
 Voorzitter Ad van der Bom voorzitter@ghvv13.nl 06-53372278
Secretaris David van Trigt secretaris@ghvv13.nl 06-53134318
Penningmeester Martin de Groot penningmeester@ghvv13.nl 06-52571571
Voetbaltechnische zaken Sietse van der Meer s.meer595@upcmail.nl 06-36569742
Voorzitter Jeugd Vacant
Coördinator Kantinecommissie Mariëlle Deul kantine@ghvv13.nl 06-22061802
Coördinator Beheer & Onderhoud Wim Barendrecht onderhoud@ghvv13.nl 06-20907724
Coördinator Sponsorcommissie Rene Dijkshoorn sponsoring@ghvv13.nl 06-16594513
Wedstrijdsecretaris Senioren Pieter Nooteboom wedstrijdzakensenioren@ghvv13.nl 06-51942490
Wedstrijdsecretaris Jeugd Gert de Jong wedstrijdzakenjeugd@ghvv13.nl 06-46444706
Website Communicatie Hans Martens website@ghvv13.nl 06-53997588